Samsung’tan uygun fiyata katlanabilir telefon geliyor!

Samsung’tan uygun fiyata katlanabilir telefon geliyor!
 

Bir süredir söylentilerle dikkat çeken Samsung’un uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon piyasaya süreceği iddiası kesinleşmeye başlıyor. Başta analistlerin yorumları ile ortaya çıkan sızıntılarla Samsung Galaxy Fold Lite geleceği söylenmişti. Şimdi ise telefonun Hindistan’da piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.

Galaxy Fold Lite fiyatı ve işlemcisi sızdırıldı!

Samsung Galaxy Fold Lite yakında geliyor

Uygun fiyatlı olacağı özellikle vurgulanan Galaxy Z Fold Lite’ın Snapdragon 7 serisi bir işlemci tarafından destekleneceği ve yaklaşık bin dolar gibi bir fiyatlandırma ile Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Fold Lite-01

Samsung Hindistan’daki internet sitesinin destek sayfalarında Galaxy Z Fold Lite modeli görüldü. Hal böyle olunca da şirketin Hindistan’da Galaxy Z Fold’un daha uygun fiyatlı bir versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlandığı ortaya çıkmış oluyor.

İnternet sitesinde, model numarası SM-F415F olan bir Samsung cihazı olduğu görüldü. F adlandırması ise, Samsung’un katlanabilir serisi ‘’Fold’’u temsil ediyor. Bu nedenle SamMobile, listelenen bu Galaxy katlanabilir telefonun Galaxy Z Fold Lite olduğunu öne sürüyor. Zaten bir süredir beklenen akıllı telefon modeli, en azından katlanabilir telefonları merak edenler için geliyor.

Telefon hakkında neler biliyoruz? Galaxy Z Fold Lite ile ilgili detaylar şu için oldukça az. 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ile geleceği söylenen telefonun siyah, yeşil ve mavi renk seçeneklerinin sunulacağı aktarılıyor.