Netflix’in bazı içerikleri ”ücretsiz” hale geliyor!

Netflix’in bazı içerikleri ”ücretsiz” hale geliyor!
Netflix Türkiye’de tartışmalı bir ”abonelik” politikasına sahip. En son ücretsiz bir aylık deneme sistemini geri getiren popüler içerik izleme platformu şimdi yeni bir sisteme geçiyor: Bazı içerikleri ücretsiz izleme. Netflix’i ücretsiz izleyin sloganıyla karşımıza çıkan popüler eğlence platformu, burada popüler yapımlara da yer veriyor.
Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Netflix’i ücretsiz izleyin sistemine geçildi

Netflix popülerliğini her geçen gün artırmaya devam ederken yeni bir hamle yaptı. Bu hamle kapsamında Netflix’te ücretsiz olarak izlenebilecekler arasında; Elite, Stranger Things, Patron Bebek Yine İş Başında, When They See Us, Grace and Frankie, Love is Blind, Murder Mystery, The Two Popes, Bird Box ve Gezegenimiz yapımları yer alıyor.

Netflix-i-ucretsiz-izleyin-00

Aktarıldığı kadarıyla ücretsiz olarak izlenebilen bu yapımlardan dizilerin yalnızca ilk bölümleri izlenebiliyor. Dizilerin diğer bölümleri için abone olmak gerekiyor ancak filmler öyle değil. Filmler abone olunmadan baştan sona kadar izlenebiliyor. Bu özellik şu an için iOS ve akıllı televizyonlarda çalışmıyor olsa da ilerleyen günlerde talebe göre desteklenen cihazların sayısı artacak gibi duruyor.

Hatırlatmak gerekirse eylül ayında Netflix’te gerçekten merakla beklenen yapımlar yer alacak. İşte o yapımlar:

Diziler:

Away: Yeni dizi (4 Eylül)

Atiye: 2. Sezon (10 Eylül)

Baby: 3. Sezon (16 Eylül)

The Last Word: Yeni dizi (17 Eylül)

Ratched: Yeni dizi (18 Eylül)

Filmler:

Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (4 Eylül)

Minnoşlar (9 Eylül)

The Devil All The Time (16 Eylül)

Enola Holmes (23 Eylül)